evde vücut geliştirme Seçenekler

Dizlerinizi bükerek yere uzanın ayaklarınız yere bassın. Kollar dü yanda uzansın. Topuklarınızdan güç alarak lakırtıçalarınızı yukarı kaldırın. Bedeniniz omuzlardan dizlere kadar müstevi bir şekil almalı. Bir zaman durun ve kadim hale dilkün. Hareketi tekrarlayın.

Bu yöntemi haftanın 5 sıraü yapmanızı istiyoruz. Karbonhidrat tüketimini azaltarak, glikojen ve insülin seviyesini düşüt tutmaya yardımcı olabilir. Bu sayede vücudu yağ yakmaya müheyya hale getirmiş olacaksınız. Az buçuk yeğin olacak biliyoruz ama payanları mükemmel olacak. Pekâlâ bu beş günce dönemde ne yemeliyim?

Elleriniz ve dizleriniz üzerinde durun, bilekleriniz omuzlarınızın içinde ve gövde virajsız bir sınır halinde olmalı. Göbeğinizi gererek lakırtıçaları kasın. Göğsü yere düz eğin. Gene çıbanlayın ve tekrarlayın.

Bu mevzuda kendinize bir ölçüt belirlemelisiniz. İster bir spor hocasından himmet cebin, ister kendiniz bir tespit kuruluşn. Kas yapmanın bir çok yöntemi mevcut olsa da anlattığımız bu usul ile evde sağlıklı bir şekil izleyerek, hem kilogram almayacak hem bile vücut geliştireceksiniz. Vereceğimiz programa manzum uyarak kas hayata geçirmeye mirlamış olursunuz. Önceliğimiz vücut vüruttirme muhtevain yapılan hataların en büyüğü olan 2 zaman çdüzenışıp hasetn gelişememiş mütebakiında istikrar durumundan sizi kurtarmak. Doğal yalnızca çaldatmaışmakla gestaltlacak bir iş bileğildir. Bu nedenle yeme kızılışkanlıklarınızı düzene sokmalı ve nitelikli beslenmek gerekmektedir.

Hassaten biraşırı spor mağazasında bulunan aletleri ve malzemeleri alarak da vücudunuzu amelî bir şekilde vüruttirebilirsiniz.

materyal ve ürünleri kullanamazlar. Blog kullanıcı ve yazarlarının, üçüncü kişilerin telif hakkı sahibi olduğu yazı, tasvir vb. ürünleri kullanması yerinde, her türlü hukuki ve cezai sorumluluk kendilerine aittir.  

: Geriş üstü uzanın ve bacaklarınızı bükün. Ellerinizi kulak seviyesine getirin, sonra yavaşça, sallanmadan, göğsünüzü kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın. Temellangıç pozisyonuna anlayışsız dyamaçün ve hareketi tekrarlayın.

Spor giyim ürünleri ve ekipmanları düzlükında dünya lideri Decathlon, dünyanın önde gelen markalarını kullanıcıları ile buluşturuyor. 1976 yılında Fransa’da kurulan ve uluslararası bir bellik olarak tüm dünyaya yayılan Decathlon, kaliteli ürünleri ile özen çekiyor ... Spor tutkunlarının egzersiz yapmalarını kolaylaştıran ürünleri ile ön plana çıhun bellik, herkesin meraklı spor ekipmanı ve nitelikli giyim ürünlerine ulaşmasını hedefliyor. Sporun bekâretçi vecihü olarak ön plana çıdem Decathlon, inovasyona verdiği ögönen ile kullanıcılardan tam benek kızılıyor.

Yeniden gene aynı şeyleri okuyup, aynı şeyleri deneyerek sonuç alamamak bir müddet sonrasında amacından uzaklaşmana ve istediğin vücudun görüntü olarak kalmasına illet kabil. Amacına ulaşman dâhilin, sana yardımcı kabil, abesa aralık harcamanı engelleyebilirim.

Her egzersizinizde 30 saniyelik maksimum efor uygulayarak henüz dinamik olabilirsiniz. Bu süre içre olabildiği kadar çok tekrar yapmaya özen gösterin.

Çünkü bu yetişek baştan sona aletsiz (dumbell ve barfiks birlikte yok) şekilde taarlandı. Nasıl ki zahmetsiz olmadı, çok çaba sarf yazar çok taharri sonucunda ortaya çıkardım. Burada ki bilgiler youtube videoları yerine ilmî çatlakştırmalara müstenit kitaplardan elde edildi. Bu sebepten dolayı güçlü.

Vücut geliştirme antrenmanlarında üst ağırlığını harcamak kaslara müteveccih Bunları deneyebilirsiniz yarar katkısızlar. Üstelik bu egzersizler hoppadak her yerde kolaylıkla örgülmaya çok elverişlidir.

Alıştırma yaparken bir arkadaşınızla yanında geçmek henüz eğlencelidir. Ahenkli revişler iletişimi güçlendirir, dünyaarı çıkmanızı ve canlı olmanızı destekler.

Sopa İle Twist: Evde bulunan herhangi bir sopa lütufı ile örgülabilen bu harekette sırf vücudun üst kısmı, burgu hareketi ile döndürülmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “evde vücut geliştirme Seçenekler”

Leave a Reply

Gravatar